+370 691 01 021
Sand Offices verslo centro vestibiulio vizualizacija

Monumentali ir konceptuali
architektūra, turinti tvirtą
istorinį pagrindą.

Naujai atgimęs urbanistinis integralumas, perteikiantis vietos istorinius ir kultūrinius ženklus, tampa svarbiu pokyčio elementu. Naujasis verslo centras savo architektūriniuose sprendimuose slepia istorijas apie čia gyvavusį keramikos industrijos rajoną, pirmąsias LDK stiklo dirbtuves. Šių dienų horizonte „Sand Offices“ iškyla kaip tvirtas pamatas toliaregiškam verslui, suteikdamas reikiamą komfortą ir ramybę šurmulingo miesto apsuptyje.

Aukščiausius energetinius ir tvarumo
standartus atitinkantis verslo centras.

Privalumai:

A + Energinė klasė

Būkite užtikrinti pastato efektyvumu ir ekonomiškumu. Naujasis verslo centras pasižymi puikiomis konstrukcijų šiluminėmis savybėmis, geru sandarumu, turi įmontuotus kokybiškus ir šilumai nepralaidžius langus, kruopščiai užsandarintus šalčio tiltelius, įdiegtą patikimą mechaninę vėdinimo sistemą.

Tvarumas

Dirbkite ramiai, nes kiekvienas jūsų veiksmas saugo ateitį – nuo energijos naudojimo iki ekologijos. „Sand Offices“ nuo pirmojo brėžinio buvo planuojamas atsižvelgiant į BREEAM EXCELLENT standartą. Šis tarptautinis pastatų poveikio aplinkai ir žmogui vertinimo standartas bei sertifikavimo sistema užtikrina, kad projektas atitinka „žaliam“ pastatui keliamus ir visuotinai pripažintus tarptautinius reikalavimus.

Kokybė

Aukščiausi energetiniai standartai ir siekis būti sertifikuotiems BREEAM EXCELLENT užtikrina, kad su laiku pastato kokybė ir patikimumas nepakis, o jo vertė kils. „Sand Offices“ kokybė aiškiai pastebima ne tik architektūriniais eksterjero sprendimais, bet ir interjere. Čia atsiranda aukščiausi apdailos sprendimai, kuriantys ilgaamžiškumo ir nepaprastumo jausmą.

Architektūra

„Sand offices“ architektų namai, AKETURI, kartu su kitais miesto vizionieriais į seniai pamirštas vietas atneša naują gyvenimą, gyventojus ir verslą. Akcentuodami didmiesčio bendruomeniškumo vertybes ir suvokdami kiekvieno žmogaus individualizmo poreikį AKETURI tiki, kad būtent šioje bendruomeniškumo ir individualizmo ginče gimsta naujos urbanistinės perspektyvos.

Čia telpa visos jūsų verslo
ambicijos.

Aukštas:

Išplanuosime pagal jūsų poreikius

Peržiūrėti ir atsisiųsti išsamią informaciją apie projektą galite čia.

Kasdieniam patogumui
ir komfortui.

01 Lauko zonos

Nuo gatvės atskirtame sode rasite atokvėpį bei galėsite atsiriboti nuo miesto ir darbų triukšmo. Vaikščiokite, medituokite ar tiesiog giliai kvėpuokite – čia viskas galima, nes šios vietos buvo specialiai suprojektuotos žmogui su gamta susijungti.

02 Balkonai ir terasos

Įkvepiančios pertraukos nuo darbų. Atskiruose biurų aukštuose suplanuoti dideli balkonai su viduje augančiais gyvais medžiais, o ant pastato stogo jus pasitiks terasa su vaizdu į centrinį verslo rajoną bei naujai atidarytą Japonišką sodą.

03 Restoranai

Mėgaukitės pastate įrengtomis maitinimo vietomis arba tyrinėkite apylinkes. Naująjį „Sand Offices“ supa daugybė skirtingų šalių virtuvių, kurios nustebins ne tik dienos pietumis, bet ir vakarienėmis.

04 Komercinės patalpos

Visa biurų erdvė kuriama prisitaikant prie jūsų verslo norų ir individualių vizijų. Nuo antro iki septinto aukšto biuro patalpos bus įrengiamos atsižvelgiant į konkrečių klientų ar jų dizainerių poreikius.

05 Dušai

Į darbą atmynėte dviračiu? Atbėgote? O gal tiesiog išpuolė karšta diena? „Sand offices“ puikiai prisitaikys prie aktyvaus gyvenimo būdo: atsigaivinkite ir pasiruoškite darbo dienai moderniuose dušuose bei persirengimo kabinose.

06 Paspirtukai ir saugyklos

Atvykę jauskitės saugiai ir patogiai. Pastatas taip pat turės požeminę ir antžeminę automobilių stovėjimo aikšteles, kuriose bus sukuriamos automobilių stovėjimo vietos ir dviračių, paspirtukų saugyklos.

07 Žaliosios erdvės

Akis ir širdį džiugins ne tik didžiulis LED ekranas pirmo aukšto hole, kuriame bus transliuojami gamtos vaizdai, garsai ir kvapai. Gamtą patirkite ir balkonuose bei žaliojoje vidinio kiemo erdvėje.

Verslo centras, įsikūręs augančioje ir
perspektyvioje sostinės dalyje.

Nereikia toli keliauti, kad pasiektumėte tikrąją gamtos ir miesto sinergiją. Dirbkite ir kurkite atgyjančiame, pulsuojančiame Šnipiškių rajone.

Reikia atsikvėpti, o gal pasisemti įkvėpimo ir priimti svarbiausius sprendimus? Strategiškai patogi vieta leis ne tik greitai pasiekti pagrindines miesto dalis, bet ir žaliąsias erdves bei parkus. Vos už kelių minučių rasite Japonišką sodą, Neries senvagės slėnį bei kitas malonias vietas atsipalaiduoti.

Tiesa, nors ir apgyventas, tačiau Šnipiškės – naujai bundantis rajonas, kuriame kuriasi naujos gyvenamosios erdvės, rekonstruojami jau esami namai. Išvystyta infrastruktūra leis mėgautis tikru gyvenimo ir darbo balansu, o iki darbo ilgai keliauti nereikės.

Gyventi sinergijoje su kitais verslais – didelė stiprybė ir privalumas. „Sand offices“ apsuptas daugybės kitų verslo centrų, todėl įvairiausių sričių kolegas pasiekite greitai ir visada jauskite rinkos pulsą.

Naująjį „Sand Offices“ supa daugybė skirtingų šalių virtuvių, kurios nustebins ne tik dienos pietumis, bet ir vakarienėmis. Tai puikios vietos, kurias galite lankyti tiek su kolegomis aptariant verslo sprendimus, tiek su šeimos nariais džiaugiantis laisvu laiku po darbų.

Žalgirio gatvė – tai gerai matoma, itin lengvai identifikuojama vieta mieste, turinti patogų susisiekimą tiek privačiu, tiek viešuoju transportu. Šalia esanti Geležinio Vilko gatvė sujungia pagrindines Vilniaus miesto arterijas, todėl kelionė po miestą bus paprasta ir greita.

Viskas, ko gali prireikti, bus po ranka. Apsipirkite patogiai ir sklandžiai, nes net trys pagrindiniai prekybos centrai – šiame rajone. Patogus susisiekimas ir plačios automobilių stovėjimo aikštelės tik pagerins jūsų patirtį.

2023 m. liepos mėn. duomenys

01 Valdomas turtas 190 MLN. EUR
02 Investuotojai 150 +
03 Geriausi nuomininkai 130 +
04 Bendras nuomojamas plotas (BNP) 100 TŪKST. M2

Nuomos partneris