+370 691 01 021
Sand Offices verslo centro pirmo aukšto vidaus vizualizacija. Informacijos administratoriaus vieta ir liftai

Verslo centras: kokia infrastruktūra reikalinga viduje ir aplinkui?

Nuolat šurmuliuojančiuose miestuose didėja moderniai įrengtų verslo centrų paklausa. Įvairių dydžių įmonės ieško biuro patalpų, kurios ne tik padidintų jų veiklos pajėgumus, bet taip pat sustiprintų jų prekės ženklo įvaizdį dėl strateginės padėties ir geresnio pasiekiamumo. Ir tai – tik keli svarbiausi aspektai, kuriems verslai skiria daugiausiai dėmesio, ieškodami tinkamų biuro patalpų nuomai. Šiame straipsnyje atsakysime į klausimus, koks turėtų būti modernus verslo centras, atitinkantis šiuolaikinių įmonių poreikius, bei kokia infrastruktūra yra reikalinga pastato viduje ir aplinkui.

Verslo centras ir jo vidinė infrastruktūra: produktyvumo ir inovacijų centras

Lankstūs darbo vietos sprendimai

Nuo atviro plano biurų, skatinančių bendradarbiavimą, iki privačių patalpų, skirtų sutelktam darbui – galimybė pritaikyti darbo vietas pagal dinamiškus įmonių poreikius yra labai svarbi. Verslo centras Vilniuje „Sand Offices“ būsimiems biurų nuomininkams suteiks šią lankstumo galimybę. Šis verslo centras yra plėtojamas naudojant universalius projektavimo principus, o pastato konstrukcija – surenkama, todėl jis galės pasiūlyti bet kurio verslo poreikiams tinkamas patalpas (galimybė planuoti patalpų dydį bei išplanavimą).

Unikalus verslo centro interjeras

Išskirtinis verslo centro interjeras neabejotinai paliks neišdildomą įspūdį tiek įmonių klientams, tiek lankytojams ar svečiams. Be to, unikalus biuro dizainas ne tik skatina darbuotojų produktyvumą, tačiau taip pat padeda kurti jaukią atmosferą.
Naujasis verslo centras Vilniuje „Sand Offices“ išsiskirs unikaliu vidaus interjeru. Pastate erdvės ir didybės pojūtį sukurs aukštos lubos ir fasadiniai langai. Pirmajame, reprezentaciniame, aukšte bus įrengtas erdvus holas su didžiuliu LED ekranu, kuriame bus transliuojami gamtos vaizdai. Atskiruose biurų aukštuose suplanuoti dideli balkonai su viduje augančiais gyvais medžiais, ant pastato stogo yra numatyta galimybė įrengti terasą su vaizdu į centrinį verslo rajoną bei naujai atidarytą Japonišką sodą, taip suteikiant pastatui dinamiškumo bei natūralumo.

Sveikatingumo ir poilsio zonos

Suprantant darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyros svarbą, šiuolaikiniuose verslo centruose įrengiamos sveikatingumo patalpos, įskaitant sporto sales, poilsio zonas ir žaliąsias erdves. Šie patogumai prisideda prie darbuotojų pasitenkinimo darbu ir produktyvumo, nes suteikia galimybę pailsėti. Pavyzdžiui, šalia „Sand Offices“ pastato bus įrengta žalioji zona, skirta biurų nuomininkams bei verslo centro svečiams.

Verslo centras ir aplinkinė infrastruktūra: prieinamumo ir gyvenimo būdo gerinimas

Transporto jungtys

Kad darbuotojai ir klientai galėtų lengvai pasiekti pagrindinius transporto tinklus, įskaitant viešojo transporto maršrutus, labai svarbu, kad biurą būtų galima lengvai pasiekti. Toks susisiekimas didina verslo centro patrauklumą, todėl jis tampa geidžiama verslo vieta tiek vietinėms, tiek tarptautinėms įmonėms.

Automobilių stovėjimo aikštelės

Erdvi automobilių stovėjimo aikštelė yra labai svarbus aspektas, ypač miestuose, kur parkavimo vietų itin trūksta. Saugios ir lengvai prieinamos automobilių stovėjimo aikštelės ypač reikalingos toms įmonėms, kurias darbuotojai ir lankytojai pasiekia važiuodami iš tolimesnių miestų.

„Sand Offices“ verslo centras kuriasi strategiškai patogioje vietoje – Šnipiškėse, Žalgirio ir Linkmenų gatvių sankryžoje, šalia centrinio verslo rajono. Puikus susisiekimas viešuoju transportu ir pastatui skirtos automobilių stovėjimo aikštelės leis darbuotojams ir klientams ypač patogiai pasiekti biuro patalpas.

Verslo ekosistemos artumas

Tai, jog verslo centras yra įsikūręs netoli finansų įstaigų, teisinių ir kitų įmonėms teikiamų paslaugų vietų, padeda sklandžiau vykdyti veiklą ir užmegzti ryšius. Verslo centras, pavyzdžiui, „Sand Offices“, kuris yra gyvybingo komercinio rajono dalis, suteikia pridėtinę vertę bet kurios srities įmonių atstovams.

Gyvenimo būdo ir laisvalaikio patogumai

Patogi prieiga prie kavinių, restoranų ir mažmeninės prekybos vietų ne tik suteikia patogumo, bet ir pagerina darbo aplinką. Šie patogumai palaiko dinamišką darbo kultūrą, nes suteikia socialinių ir bendravimo galimybių už biuro ribų.
„Sand Offices“ verslo centre veiks restoranas, kuris taps puikia vieta verslo pietums ar vakarienei, jame taip pat įsikurs prekybos centrai.

Verslo pastato tvarumas

Tvarumo integravimas į verslo centrų infrastruktūrą yra ne tik tendencija, bet ir būtinybė šiuolaikiniame ekologiškai sąmoningame pasaulyje. Teikdami pirmenybę tvarumui, tokie verslo centrai ne tik užtikrina sveikesnę ir produktyvesnę darbo erdvę savo gyventojams, bet ir prisideda prie pasaulinių pastangų kovoti su klimato kaita. Toks požiūris į tvarią plėtrą atsiliepia pažangiai mąstančioms įmonėms, siekiančioms suderinti savo veiklą su ekologiška praktika, todėl tvarūs verslo centrai yra pavyzdinis pasirinkimas įmonėms, kurios vertina ir inovacijas, ir atsakomybę už aplinką.

„Sand Offices“ siekia turėti BREEAM Excellent sertifikatą. BREEAM Excellent sertifikatas – tai pasaulyje pirmaujantis, mokslu grįstas tvarumo standartas nekilnojamam turtui, siūlantis standartizuotą pastatų tvarumo vertinimo sistemą. Tvari statyba ir BREEAM sertifikavimas padeda pastatų valdytojams, investuotojams, savininkams ir naudotojams sumažinti eksploatacines išlaidas ir pagerinti egzistuojančio pastato aplinkosaugines charakteristikas.

Tinkamai pasirinktos biuro patalpos – Jūsų verslo sėkmės pagrindas

Nors daugelis verslo centrų teigia, kad siūlo puikų vidaus ir išorės infrastruktūrų derinį, ieškant tinkamų patalpų biurui, verta atkreipti dėmesį į tuos nuomotojus, kurie išsiskiria strategine vieta, visapusiškais patogumais ir lanksčiais sprendimais. Modernios biurų patalpos, lengva prieiga prie transporto, verslo paslaugų ir gyvenimo būdo patogumų užtikrina, kad įmonės galėtų klestėti konkurencingoje verslo rinkoje. Ieškantiems visus šiuos ir dar daugiau privalumų turinčių šiuolaikiškų biuro patalpų savo verslui, siūlome apsvarstyti ofiso nuomos galimybę „Sand Offices“ verslo centre. Naujasis verslo centras suteiks ne tik patogią prieigą prie miesto verslo ekosistemos, bet ir kitus patogumus, atitinkančius įvairius šiuolaikinių įmonių poreikius. Susisiekite, ir kartu aptarkime Jūsų lūkesčius!

Nuomos partneris