+370 691 01 021
Sand Offices verslo centro pastato vizualizacija iš toli

Patalpų nuoma Vilniuje –
ideali vieta Jūsų verslui!

Esame įsipareigoję teikti aukščiausios klasės patalpų nuomos paslaugas, siekdami užtikrinti, kad kiekvienas mūsų klientas rastų erdvę, atitinkančią jo unikalius verslo poreikius. Sand Offices siūlo didelę biurų, taip pat maitinimo ir kitų komercinių patalpų įvairovę, kuri yra pritaikyta tiek naujai besikuriančioms įmonėms, tiek jau įsitvirtinusioms rinkos lyderėms. Suprantame, kad tinkama darbo erdvė yra neatsiejama sėkmingo verslo dalis, todėl mūsų tikslas – suteikti patalpas, kurios ne tik atitinka, bet ir viršija mūsų klientų lūkesčius.

Didžiuojamės, galėdami pasiūlyti ne tik patalpas, bet ir visapusišką sprendimą, kuris padeda mūsų klientams sėkmingai vystyti savo verslą. Sand Offices patalpų nuoma Vilniuje yra ne tik vieta, kurioje dirbate, bet ir erdvė, kurioje auga Jūsų verslas ir yra įgyvendinamos idėjos.

Paprastiems gyvenime, išrankiems versle

Patalpų nuoma

Ofiso nuoma

text

Komercinių patalpų nuoma

text

Maitinimo patalpų nuoma

text

Kitų patalpų nuoma

text

Ofiso nuoma

Sand Offices ofisų / biurų nuoma Vilniuje suteikia optimalias darbo sąlygas įvairių sričių profesionalams. Suprantame, kad kiekvienas verslas turi savo specifinius reikalavimus, todėl siūlome įvairių dydžių ir išplanavimų biurus, kurie gali būti pritaikyti individualiems klientų poreikiams. Mūsų biurai yra įrengti pasitelkus moderniausias technologijas ir dizaino sprendimus, užtikrinant, kad darbo aplinka būtų ne tik funkcionali, bet ir įkvepianti. Čia Jūsų komanda ras ramybę ir komfortą, kurių reikia efektyviam darbui, o patogi lokacija miesto centre užtikrins lengvą susisiekimą. Siekiame suteikti erdvę, kurioje galėsite augti, plėstis ir sėkmingai vystyti savo verslą.

Pagal poreikį, galite rinktis skirtingas biurų patalpas:
• Biurai nuo 100-1200 kv. m.
• Įvairios patalpų skaidymo galimybės;
• Pagal nuomininkų poreikius įrengiamos patalpos.

Komercinių patalpų nuoma

Sand Offices siūlomos komercinės patalpos, įsikūrusios verslo centro pirmajame aukšte, yra idealiai pritaikytos restoranams, kavinėms ir mažoms parduotuvėms. Šios patalpos yra ne tik strategiškai gerai pasiekiamoje vietoje, bet ir suplanuotos taip, kad patenkintų maisto ir mažmeninės prekybos sektorių poreikius. Išskirtinė vieta verslo centro širdyje užtikrina didelį pėsčiųjų srautą ir puikų matomumą, o modernus ir stilingas išplanavimas suteikia lankytojams malonią patirtį. Suprantame, kad patogumas ir estetika yra svarbūs tiek verslo savininkams, tiek jų klientams, todėl Sand Offices komercinės patalpos yra projektuojamos atsižvelgiant į šiuolaikinio verslo ir vartotojų lūkesčius. Čia kiekvienas verslininkas gali rasti konkrečiai jo verslui tinkamą plotą ir sukurti patrauklią aplinką savo klientams.

Komercinės patalpos tinkamos:
• Vykdyti restoranų, kavinių veiklą
• Užsiimantiems prekyba (nedidelės parduotuvės, butikai ir kt.)
• Gaminių sandėliavimui

Maitinimo patalpų nuoma

Sand Offices suprasdami, jog tinkamų patalpų kavinėms ir restoranams pasirinkimas yra labai svarbus žingsnis kuriant sėkmingą maisto ir gėrimų verslą, siūlo maitinimo patalpas, idealiai patenkinančias visus maitinimo paslaugų teikėjų poreikius. Įsikūrusios šurmuliuojančiame Šnipiškių rajone, garsėjančiame gyvybinga atmosfera, mūsų maitinimo patalpos yra strategiškai patogioje vietoje, kad pritrauktų įvairią auditoriją. Daug dėmesio skiriama ne tik patalpų funkcionalumui, bet ir estetikai. Šiuolaikinis dizainas ir pritaikomas išplanavimas užtikrina vizualiai patrauklią ir praktišką erdvę tiek mažesnėms kavinėms, tiek erdviems restoranams. Strategiškai patogioje vietoje įsikūrusios maitinimo patalpos padės pritraukti nuolatinį potencialių klientų srautą: turistus, biurų darbuotojus ir miesto gyventojus.

Verslo centras, įsikūręs augančioje ir
perspektyvioje sostinės dalyje.

Nereikia toli keliauti, kad pasiektumėte tikrąją gamtos ir miesto sinergiją. Dirbkite ir kurkite atgyjančiame, pulsuojančiame Šnipiškių rajone.

Reikia atsikvėpti, o gal pasisemti įkvėpimo ir priimti svarbiausius sprendimus? Strategiškai patogi vieta leis ne tik greitai pasiekti pagrindines miesto dalis, bet ir žaliąsias erdves bei parkus. Vos už kelių minučių rasite Japonišką sodą, Neries senvagės slėnį bei kitas malonias vietas atsipalaiduoti.

Tiesa, nors ir apgyventas, tačiau Šnipiškės – naujai bundantis rajonas, kuriame kuriasi naujos gyvenamosios erdvės, rekonstruojami jau esami namai. Išvystyta infrastruktūra leis mėgautis tikru gyvenimo ir darbo balansu, o iki darbo ilgai keliauti nereikės.

Gyventi sinergijoje su kitais verslais – didelė stiprybė ir privalumas. „Sand offices“ apsuptas daugybės kitų verslo centrų, todėl įvairiausių sričių kolegas pasiekite greitai ir visada jauskite rinkos pulsą.

Naująjį „Sand Offices“ supa daugybė skirtingų šalių virtuvių, kurios nustebins ne tik dienos pietumis, bet ir vakarienėmis. Tai puikios vietos, kurias galite lankyti tiek su kolegomis aptariant verslo sprendimus, tiek su šeimos nariais džiaugiantis laisvu laiku po darbų.

Žalgirio gatvė – tai gerai matoma, itin lengvai identifikuojama vieta mieste, turinti patogų susisiekimą tiek privačiu, tiek viešuoju transportu. Šalia esanti Geležinio Vilko gatvė sujungia pagrindines Vilniaus miesto arterijas, todėl kelionė po miestą bus paprasta ir greita.

Viskas, ko gali prireikti, bus po ranka. Apsipirkite patogiai ir sklandžiai, nes net trys pagrindiniai prekybos centrai – šiame rajone. Patogus susisiekimas ir plačios automobilių stovėjimo aikštelės tik pagerins jūsų patirtį.

Nuomos partneris