+370 691 01 021
Sand Offices verslo centro pastato vizualizacija iš toli

Sand Offices verslo centras: kokie jo išskirtinumai?

Sand Offices – tai Vilniuje, vietoje Žalgirio ir Linkmenų gatvėse esančio seno administracinio pastato, statomas verslo centras, kuris atvers duris jau 2024-aisiais. SBA grupės investicijų valdymo įmonės „Capitalica Asset Management“ statomas naujasis biurų pastatas Vilniuje įvairių sričių verslams pasiūlys modernius biurus už patrauklią kainą, kurie išsiskirs inovatyviu dizainu ir patogumais. Šiame straipsnyje apžvelgsime pagrindinius Sand Offices verslo centro išskirtinumus.

Sand Offices verslo centras įsikurs strategiškai patogioje vietoje

Vienas didžiausių Sand Offices privalumų – naujasis verslo centras Vilniuje įsikurs strategiškai patogioje vietoje – Šnipiškėse, Žalgirio ir Linkmenų gatvių sankryžoje, šalia centrinio verslo rajono. Dėl patogios lokacijos, šis verslo centras suteiks puikias galimybes skirtingų sričių verslams klestėti, o geras susisiekimas viešuoju transportu ir pastatui skirtos automobilių stovėjimo aikštelės leis darbuotojams ir klientams ypač patogiai pasiekti biuro patalpas.

Sand Offices verslo centras Vilniuje bus sertifikuotas BREEAM Excellent sertifikatu

Naujasis verslo centras Vilniuje siekia turėti BREEAM Excellent sertifikatą. BREEAM Excellent sertifikatas – tai pasaulyje pirmaujantis, mokslu grįstas tvarumo standartas nekilnojamam turtui, siūlantis standartizuotą pastatų tvarumo vertinimo sistemą. Tvari statyba ir BREEAM sertifikavimas padeda pastatų valdytojams, investuotojams, savininkams ir naudotojams sumažinti eksploatacines išlaidas ir pagerinti egzistuojančio pastato aplinkosaugines charakteristikas. BREEAM sertifikavimo privalumai yra šie:

  • nuomininkams – pastatas, turintis tvarumo sertifikatą, yra patrauklesnis dėl ekologinių savybių – geresnių sąlygų žmogaus sveikatai ir gerovei. Tokiuose pastatuose pastebimas didesnis darbuotojų produktyvumas, mažesnė darbuotojų kaita, stipresnė higienos ir sveikatos apsauga;
  • savininkams – efektyvumo didinimas gali sumažinti eksploatavimo sąnaudas dėl mažesnių komunalinių mokesčių ir priežiūros išlaidų, mažesnės energijos kainų rizikos arba mažesnių draudimo ir skolų išlaidų. Tvarus nekilnojamasis turtas pritraukia investicijas ir turi didesnę vertę;
  • investuotojams – pastato tvarumo standartai rodo patikimą statybą, skaidrumą ir ekologinę atsakomybę. Stambūs NT ir instituciniai investuotojai vis dažniau renkasi investuoti į ekologiškų pastatų projektus, nes tokie pastatai atitinka tarptautines tvarumo direktyvas, tokias kaip EU Taksonomija. Be to, finansinės institucijos tokius pastatus finansuoja palankesnėmis sąlygomis.

Sand Offices verslo centro pastato statybose naudojamos kokybiškos medžiagos

Dar vienas Sand Offices verslo centro išskirtinumas – pastato statybose naudojamos medžiagos. Statant verslo centrą, pasitelkiami ilgaamžiai, atsakingi architektūriniai sprendimai bei naudojamos kokybiškos medžiagos – nuo grindų iki sienų. Taip pat skiriamas ypatingas dėmesys interjero sprendimams, kad kiekvienas pastato plotas būtų ne tik vertingai išnaudotas, bet tuo pačiu suteiktų puikią savijautą dirbantiems Sand Offices verslo centre. Verslo centro pastato konstrukcija bus pagaminta iš surenkamo gelžbetonio, kuris leis sumažinti patalpų viduje esančių kolonų skaičių bei palengvinti išplanavimo bei inžinerinių tinklų sprendinius. Pastato fasado apdaila bus daroma iš klinkerio plytų – retai matomos medžiagos moderniuose biurų pastatuose, tačiau įprastos Vakarų Europos senamiesčiuose, kur ji jau daug šimtmečių kuria ilgaamžiškumo, kokybės bei natūralumo įspūdį. Be to, verslo centro pastatas atitiks A+ energetinės klasės reikalavimus: pasižymės puikiomis konstrukcijų šiluminėmis savybėmis, geru sandarumu, turės kokybiškus ir šilumai nepralaidžius langus, jame bus įdiegta patikima mechaninė vėdinimo sistema.

Sand Offices verslo centras Vilniuje išsiskirs unikaliu interjeru bei eksterjeru

Vos įžengus pro verslo centro duris, įvairių sričių įmonių atstovus, svečius bei lankytojus pasitiks erdvės ir didybės pojūtį kuriančios aukštos lubos ir fasadiniai langai. Pirmajame, reprezentaciniame, aukšte numatytas erdvus holas su didžiuliu LED ekranu, kuriame bus transliuojami gamtos vaizdai. Atskiruose biurų aukštuose suplanuoti dideli balkonai su viduje augančiais gyvais medžiais, ant pastato stogo yra numatyta galimybė įrengti terasą su vaizdu į centrinį verslo rajoną bei naujai atidarytą Japonišką sodą, taip suteikiant pastatui dinamiškumo bei natūralumo.

Sand Offices verslo centras suteiks daugybę patogumų

Naujasis verslo centras Vilniuje biuro patalpų nuomininkams bei lankytojams pasiūlys požeminę ir antžeminę automobilių stovėjimo aikšteles, kuriose bus sukuriamos automobilių stovėjimo vietos ir dviračių/paspirtukų saugyklos. Verslo centre taip pat bus įrengti dušai bei persirengimo kambariai, įrengtos pristatymo ir kurjerių sustojimo erdvės. Be to, besinaudosiantys biuro nuomos paslaugomis, turės galimybę ant pastato fasado pasikabinti įmonės logotipus, išsinuomoti privačius balkonus ar net privačias terasas ant pastato stogo. Verslo centre veiks restoranas, kuris taps puikia vieta verslo pietums ar vakarienei, bei įsikurs prekybos centrai.

Sand Offices verslo centro patalpos – pritaikytos kiekvieno verslo poreikiams

Svarbu paminėti, kad Sand Offices verslo centras yra plėtojamas naudojant universalius projektavimo principus, todėl jis galės pasiūlyti visiems biuro nuomininkų poreikiams tinkamas patalpas (galimybė planuoti patalpų dydį bei išplanavimą).

Sand Offices verslo centras Vilniuje – paprastiems gyvenime, išrankiems versle

Sand Offices verslo centras – tai moderni darbo vieta šiuolaikiniams verslams bei išrankiems jų lyderiams. Kiekvieno verslo poreikius atliepsiantis naujasis verslo centras suteiks galimybių bendruomenių partnerystei ir sinergijai vystyti, kas laikui bėgant lems galimą abipusį augimą ir sėkmę. Domina šiuolaikiško biuro nuoma Vilniuje? Susisiekite, ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus bei padėsime atrasti geriausius sprendimus, atitinkančius Jūsų bei Jūsų verslo poreikius.

Susitikime Sand Offices verslo centre Vilniuje!

Nuomos partneris