+370 691 01 021
Biuro nuoma Vilniuje | Sand Offices

Biuro nuoma Vilniuje: 6 naudingi patarimai, kaip pasirinkti tinkamas patalpas verslui

Ar šiuo metu Jūsų dėmesio centre yra biuro patalpų paieška? Tinkamai pasirinktos biuro erdvės yra labai svarbus aspektas, užtikrinantis ne tik darbuotojų produktyvumą, bet kartu ir Jūsų verslo sėkmę. Tačiau, prieš nusprendžiant, koks biuras tinkamiausias, reikėtų apsvarstyti keletą svarbių veiksnių. Šiame straipsnyje pateiksime 6 naudingus patarimus, kurie padės Jums įsivertinti ir priimti pagrįstą sprendimą, renkantis biuro patalpas Vilniuje.

1. Biuro paieška: atsižvelkite į savo verslo poreikius

Kelionė į idealių biuro patalpų paieškas prasideda nuo Jūsų verslo poreikių išsiaiškinimo. Biuro patalpų nuoma Vilniuje ar kitame mieste pirmiausia turėtų būti pasirenkama atsižvelgiant į tai, kokio dydžio ir kokios specifikos patalpų ieškote. Svarbu įsivertinti koks reikiamas darbo vietų skaičius, kiek darbuotojų planuoja lankytis biure, kokių patogumų reikės Jūsų kasdienei veiklai. Sudarę išsamų savo verslo poreikių sąrašą bei sukūrę gaires, kuriomis vadovausitės biuro nuomos paieškos procese, užtikrinsite, jog rasite patalpas, kurios ne tik puikiai tiks Jūsų komandai, tačiau taip pat padės įgyvendinti visus Jūsų verslo tikslus.

2. Biuro patalpų nuoma ir jos kaina: iš anksto numatykite biudžetą

Finansai yra svarbūs priimant bet kokį verslo sprendimą, ne išimtis ir biuro nuoma bei tinkamų patalpų verslui pasirinkimas. Norint supaprastinti naujo biuro paiešką ir kartu išvengti nereikalingos finansinės įtampos, naudinga iš anksto numatyti patalpų nuomai skirtą biudžetą. Ieškantiems biuro patalpų nuomai, taip pat svarbu ne tik nustatyti planuojamos mokėti kainos rėžius, tačiau kartu apžvelgti ir rinkoje vyraujančias patalpų nuomos bei jų įrengimo kainas. Taip pat verta skirti dėmesį tvarumui ir biuro nuomai rinktis efektyvesnius pastatus. Pavyzdžiui, Sand Offices verslo centro pastatas turės BREEAM Excellent sertifikatą (pasaulyje pirmaujantį, mokslu grįstą tvarumo standartą nekilnojamam turtui, siūlantį standartizuotą pastatų tvarumo vertinimo sistemą), kuris padeda pastatų valdytojams, investuotojams, savininkams ir naudotojams sumažinti eksploatacines išlaidas ir pagerinti egzistuojančio pastato aplinkosaugines charakteristikas.

Iš anksto nustatę savo biudžetą, galite susiaurinti biuro nuomos pasirinkimo variantus ir susitelkti ties Jūsų finansines galimybes atitinkančiomis erdvėmis, taip užtikrindami tvarų ir ekonomiškai pagrįstą sprendimą.

3. Biuro nuoma: atsižvelkite į patalpų lokaciją

Biuro vieta yra labai svarbus verslo aspektas. Dėl šios priežasties svarbu atsižvelgti į tai, kurioje vietoje yra įsikūręs verslo centras. Biuro patalpos turėtų būti lengvai pasiekiamos tiek Jūsų darbuotojams, tiek klientams. Taip pat labai svarbu, jog netoli biuro kursuotų viešasis transportas ir netoliese būtų pagrindiniai keliai.

Vilniuje, Šnipiškėse, Žalgirio ir Linkmenų gatvių sankryžoje įsikursiantis Sand Offices verslo centras, dėl strategiškai patogios lokacijos, suteiks puikias galimybes skirtingų sričių verslams klestėti. Geras susisiekimas viešuoju transportu ir pastatui skirtos automobilių stovėjimo aikštelės leis darbuotojams ir klientams ypač patogiai pasiekti biuro patalpas.

4. Biuro nuoma ir biuro privalumai: įvertinkite, ko reikia Jūsų verslui

Rinkoje galima rasti skirtingus biurų projektus, kurie siūlo įvairius patogumus. Tad, prieš rinkdamiesi biuro patalpas, iš anksto įsivertinkite konkrečius savo verslo poreikius. Ar tai būtų gausios automobilių stovėjimo galimybės, ar restoranai, ar komercinės erdvės, ar kiti Jūsų verslui svarbūs aspektai. Pasirinkus patalpas su tinkamais patogumais, pagerėja bendra darbo patirtis ir padidėja darbuotojų produktyvumas. Ieškokite pusiausvyros tarp būtiniausių patogumų ir tų, kurie atitinka unikalius Jūsų verslo reikalavimus, kurdami patogią ir efektyvią darbo vietą savo komandai. Išsiaiškinkite, ar biurų pastatas atitinka saugos standartus ir ar jame yra įdiegtos patikimos saugumo priemonės. Tinkamai prižiūrimas, šiuolaikiškas pastatas ne tik pagerina darbo patirtį, bet ir teigiamai atsiliepia apie Jūsų verslą. Atsižvelkite į tokius veiksnius, kaip prieinamumas, priežiūra ir galimybė naudotis būtiniausiomis paslaugomis, kad užtikrintumėte sklandžią ir saugią darbo aplinką.

Sand Offices verslo centras galės pasiūlyti pažangius inžinerinius sprendimus, jame bus įkurtos žaliosios erdvės, žali balkonai, prabangaus interjero fojė, veiks restoranas, kavinės, bus įrengti dušai, paspirtukų ir dviračių saugyklos bei daugybė kitų patogumų. Sand Offices verslo centras taip pat suteiks galimybę planuoti patalpų dydį bei išplanavimą pagal savo poreikius (surenkama pastato konstrukcija yra greitesnė, efektyvesnė bei lengvinanti vidaus patalpų planavimo sprendimus).

5. Išsiaiškinkite, kokia aplinka sups Jūsų biuro patalpas

Būsima verslo aplinka gali turėti didelę įtaką Jūsų įmonės sėkmei. Išsiaiškinkite, kokios įmonės yra netoli Jūsų potencialaus biuro. Gyvybinga verslo bendruomenė suteikia galimybę užmegzti ryšius ir bendradarbiauti. Be to, buvimas šalia įmonių, kurios papildo Jūsų pramonės šaką, gali suteikti strateginių pranašumų ir sukurti palankią ekosistemą Jūsų įmonės augimui.

Sand Offices verslo centras Vilniuje, įsikursiantis šalia centrinio verslo rajono, kuriame prognozuojamas 250 proc. gyventojų ir darbo vietų skaičiaus augimas, įmonėms suteiks plačių galimybių tobulėti bei užmegzti ilgalaikių ryšių. Bet kurios srities verslo atstovai turės galimybių bendruomenių partnerystei ir sinergijai vystyti, kas laikui bėgant lems galimą abipusį augimą ir sėkmę. Sparčiai besikeičiantis Šnipiškių rajonas yra ne tik puiki darbo vieta, bet kartu ir laisvalaikio, poilsio ir gyvenamosios zonos, kurios organiškai persipina ir papildo viena kitą.

6. Biuro nuoma: pasidomėkite, kokia yra patalpų nuomotojo reputacija

Prieš priimdami galutinį sprendimą dėl biuro nuomos, taip pat pasidomėkite apie patį biuro nuomotoją. Biuro nuomininkai pirmiausia turėtų atsižvelgti į tai, kas stato pastatą, kokie atsiliepimai apie statytoją ar vystytoją vyrauja rinkoje bei tai, kokie yra jo anksčiau įgyvendinti projektai. Internetinės apžvalgos ir atsiliepimai iš pirmų lūpų gali suteikti vertingų įžvalgų apie biuro nuomos konkrečiame pastate privalumus ir trūkumus. Mokymasis iš kitų patirties gali padėti priimti pagrįstą sprendimą ir realiai suprasti, ko tikėtis iš tam tikrų patalpų.

Nepasiklysti Vilniaus ar kito miesto nekilnojamojo turto rinkos pasaulyje gali būti išties sudėtinga, ypač tiems, kurie nėra susipažinę su vietos aplinka. Apsvarstykite galimybę pasinaudoti profesionalaus nekilnojamojo turto konsultanto, gerai išmanančio Vilniaus rinką, paslaugomis. Patyręs konsultantas gali padėti Jums orientuotis procese, derėtis dėl palankių biuro nuomos sąlygų ir pateikti įžvalgų, kurios gali būti ne iš karto pastebėtos savarankiškai atliekant rinkos tyrimą. Nekilnojamojo turto konsultantų patirtis gali palengvinti sprendimų priėmimo procesą ir padėti sklandžiai persikelti į naujas biuro patalpas.

Ieškote šiuolaikiško, moderniai įrengto bei strategiškai patogioje vietoje įsikūrusio biuro savo verslui? Siūlome apsvarstyti biuro nuomą Sand Offices verslo centre, nuomininkams durims atversiančiame jau 2024-aisiais. Žalgirio ir Linkmenų gatvių sankryžoje įsikursiantis verslo centras rinkai pasiūlys modernius biurus, tvarius sprendimus, A+ energetinę klasę, bus sertifikuotas BREEAM Excellent sertifikatu. Vystant projektą laikomasi universalaus dizaino principų, o verslo centras bus pritaikytas visų biurų nuomininkų poreikiams.

Susitikime Sand Offices verslo centre!

Nuomos partneris